International

International, Chorvátsko, Kvarner, ostrov Rab, 13.10.2018, Polpenzia
International
Termín:
13.10.2018 – 14.10.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:2 dni / nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:62676918
od 24 € Konečná cena
100 mVzdialenosť od mora
  • WiFi

Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel INTERNATIONAL
Poloha
príjemný menší hotel nachádzajúci sa priamo na hlavnej mestskej triede Crikvenice.
Vybavenie a služby
reštaurácia, kaviareň, nočný bar s diskotékou, kasíno, zmenáreň, TV miestnosť, výťah, Wi-Fi na recepcii a v lobby bare ZADARMO, trezor na recepcii za poplatok.
Ubytovanie
2lôžkové izby so sprchou a WC, Wi-Fi, telefónom. Izby 1/2+1 SWCBM - majú naviac SAT TV, balkón a orientáciu na more.
Stravovanie
raňajky a večere formou bufetu, s možnosťou dokúpenia obedov (na vyžiadanie). K večeri ZADARMO miestne čapované nápoje (pivo, víno, minerálna voda, džús).
Pláž
okruhliaková, cca 20 m, betónové pláty, cca 100 m. sprchy na pláži.
Šport a zábava
v blízkosti ihrisko pre loptové hry, detské ihrisko, požičovňa bicyklov, vodné športy podľa miestnej ponuky, výlety.
Doplňujúce informácie
pred hotelom sa nachádza prístav, z ktorého je možné využiť ponuku výletov na: ostrov Krk alebo Rab, panoramatické výlety pozdĺž Crikvenice alebo nočnú jazdu "Rivijera v noci". .

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK