Villa Loredana

Vyhľadávanie zájazdov
Rozšírené vyhľadávanie
Loredana - Chorvátsko - Istria - Poreč

Loredana starstarstar

Loredana
Doprava:
autobus, vlastná
Letisko:
-
Odjazd:
-
Strava:
Bez stravy

Názov zájazdu podľa organizátora: Villa Loredana
Kapacita
2-lôžkový apartmán: 3
4-lôžkový apartmán: 1
Prístelka: 2
Celkom osôb: 12
Info
check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.
Poloha
Villa Loredana je situovaná asi 600 m od pláže a asi 400 m od centra Poreče. Poreč je jedným z hlavných turistických stredísk Chorvátska. Vďaka svoju starobylému rázu a cenným pamätihodnostiam patrí iste k najzaujímavejším miestam tejto oblasti. V letných mesiacoch sa tu koná niekoľko medzinárodných festivalov, napríklad festival populárnej hudby a filmový festival, v bazilike sa organizujú koncerty klasickej hudby, prebieha tu i rybárska slávnosť, folklórne vystúpenia a rôzne športové podujatia. Neďaleko pevniny je rozosiate veľké množstvo ostrovčekov. Mierne podnebie, bohatá vegetácia, nespočetné možnosti na športovanie, priateľská atmosféra a upravené mesto plné kvetín a zelene sú len zlomkom toho, prečo je Poreč jedným z najnavštevovanejších miest na Jadrane.
Vybavenie
Štandardne vybavené apartmány, grill, parkovanie, klimatizácia. Asi 50 m od Villa sa nachádza reštaurácia a supermarket.
Ubytovanie
Villa Loredana ponúka príjemné ubytovanie apartmánového štýlu v 6-lôžkovom apartmáne typu QUADRI s možnosťou prístelky. Apartmán je s vybavený kuchynským kútom, TV/SAT, soc. zariadením a balkónom/ terasou. Bližší popis jednotlivých typov apartmánov nájdete nižšie v popise ubytovacích jednotiek.
Stravovanie
Vlastné. Vrelo doporučujeme využitie ponuky miestnych kulinárskych špecialít.
Šport
Vynikajúce podmienky pre vodné športy (windsurfing, vodné lyžovanie, wakeboarding), potápanie, jachting, jazda na koni, tenisové kurty, cykloturistika, volejbal (i plážový), minigolf, bowling, paragliding, bungee jumping, požičovne športových potrieb. V meste bohaté kultúrne a spoločenské vyžitie, reštaurácie, kaviarne, obchodíky so suvenírmi, v letnej sezóne sa tu konajú rôzne festivaly a koncerty.
Pláž
Okruhliakovo-kamenistá: asi 600 m od Villy, s betónovými plochami na opaľovanie a pozvoľným vstupom do mora, na pláži sú sprchy, prezliekacie kabínky a bar, možnosť prenájmu lehátok. Pláž bola ocenená Modrou vlajkou.
M_text
asi 600 m od vily.
More
asi 600
Centrum
400
Dalsi
Možnosť pobytu s domácim miláčikom (za poplatok).
Specialni
20% zľava pri zakúpení zájazdu do 15.2.2018
Vlastni
Cena zahŕňa: 7x ubytovanie/osoba, pobytová taxa, spotreba el. energie, vody a plynu, úklid, služba tel. asistencie, garančné poistenie.
Autobus
Cena zahŕňa: 7x ubytovanie/osoba, autobusová doprava tam i späť, pobytová taxa, spotreba el. energie, vody a plynu, úklid, služba tel. asistencie, garančné poistenie.
InfoJed1
QUADRI 6+1
Jednotka1A
Obsadenosť 6-7 osôb, rozloha 90 m2, 3x dvojlôžková spálňa, obývacia miestnosť s možnosťou jednej prístelky (rozkladací gauč) a s kuch. kútom, 2x kúpeľňa, TV/SAT, kávovar, grill, klimatizácia, terasa.
Nahrávám...

GPS súradnice nie sú dostupné.